» » Apel o pokój!

Apel o pokój!

wpis w: Ogólna | 0

PeaceDołączmy dzisiaj w południe, o godzinie 12.00 (czasu środkowo-amerykańskiego a w Polsce o godzinie 19.00 wieczorem) do wielkiej rzeszy ludzi na całym świecie, którzy pragną pokoju! Zdumiewające, ale jest to apel wielu środowisk, zarówno religijnych, kościelnych jak i świeckich, ale przede wszystkim tych wszystkich ludzi, którzy rozumieją, że nasza intencja ma zdolność czynienia rzeczywistości. Nasze myśli poparte czystymi intencjami, płynącymi prosto z serca, potrafią zmieniać świat! Jedni uczynią to jako modlitwę, inni jako medytację, a jeszcze inni po prostu pomyślą, jakie to jest uczucie, kiedy na całym świecie panuje pokój…

Co zrobić..? Zatrzymajcie się o godzinie 12.00 na małą chwilę, na pół minuty. Znajdzcie miejsce, gdzie możecie usiąść i w ciszy pomyśleć jak to może być, kiedy na świecie nie ma nagle nigdzie żadnego konfliktu. Pomyślcie szczególnie o Polsce, o Europie, ale również o Rosji i Ukrainie, o całym Bliskim Wschodzie, i wszystkich tych miejscach, gdzie trwają wojenne konflikty.

Prośba, nie próbujcie myśleć: “Nie chcę wojny”, bo w ten sposób Wasza myśl czy modlitwa sprowadza rzeczywistość wojny na ten świat, dopuszcza taką możliwość. Myślcie o tym , jak to może być, kiedy wszyscy ludzie zaznają pokoju i wzajemnie się szanują.

Envoy

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.