Home » Komunikat » Integracja stron internetowych

Integracja stron internetowych

wpis w: Komunikat 0

Strona “Nowiny Teksaskie” będzie się łączyła ze stroną “Polish American Center“. Jaki jest tego powód..?

Otóż są dwa konkretne. Pierwszy powód jest taki… W ostatnim roku strona “Nowiny Teksaskie”, której domena brzmi: newsfromtexas.com była atakowana przez hakerów ponad ponad 15 tys. razy! Niestety, właśnie z powodu nazwy domeny, która może się kojarzyć z witryną jakiejś gazety lub stroną typu government. Rok temu został zainstalowany specjalny program do odpierania takich ataków, jednakże w ostatnich tygodniach nawet ten program sobie nie poradził. Wczoraj strona przestała działać, jej baza danych została dosłownie poszatkowana. Dzisiaj odzyskaliśmy ją, chociaż wielu artykułów nie udało się odzyskać. 

Drugi powód jest bardziej prozaiczny… Otóż często wiadomości są dublowane ze stroną Polish American Center, szczególnie te o spotkaniach, wydarzeniach w Klubie Polskim. 

Co to oznacza dla Czytelników? Właściwie tylko zmiana adresu strony. Domeną będzie: http://polishamericancenter.net. Artykuły, które udało nam się odzyskać, będą przeniesione na stronę Polish American Center. Również wszystkie dane Czytelników zostaną przeniesione i dalej będziecie otrzymywać Newslettery. Przy tej okazji, dodamy też nowe funkcje do strony. 

Kiedy to łączenie nastąpi..? Ewolucyjnie. Do końca tego roku będą przenoszone artykuły i inne narzędzia, a od stycznia Newslettery będą już do Was wysyłane z nowego adresu. Strona www.newsfromtexas.com będzie jeszcze działała do połowy następnego roku.

I przy okazji: Potrzebujemy osoby do współpracy! Do pisania artykułów, pisania reportaży, tworzenia fotoreportaży, prowadzenia stałych rubryk oraz osoby uzdolnione graficznie. Jest ktoś chętny..? Proszę, napisz email na adres: southemme@gmail.com

Obserwuj Editor:
Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.