» » » Koncert Stana Borysa w San Antonio

Koncert Stana Borysa w San Antonio

wpis w: Event, Koncert | 0
Stan Borys w 2016 – by Serecki

Klub Polski zaprasza na koncert legendy polskiej piosenki, Stana Borysa. Koncert odbędzie się 11 marca 2017 o godzinie 6.00PM w Klubie Polskim. 

Stan Borys, ponad siedemdziesięcioletni, ciągle aktywny polski artysta zasłynął z wykonania wielu piosenek, ale chyba wszyscy kojarzymy jego twórczość najbardziej z piosenką “Jaskółka uwięziona”. Inne, znane jego piosenki to np.: “Anna”, “Spacer dziką plażą” czy “Wiatr od Klimczoka”. Śpiewał z zespołami Blackout, Bizony, Niebiesko-Czarni i przede wszystkim jako artysta solowy. Wydał w sumie 12 albumów, jego pierwszy album nagrany z zespołem Blackout był pod tym samym tytułem, co nazwa zespołu. Ostatni album wydał w 2014 roku pt. “Ikona”.

Obecnie Stan Borys mieszka pomiędzy USA i Polską. Jest bardzo aktywny, właśnie rozpoczął kolejne tourne po Stanach, w Teksasie ma zaplanowane koncerty w Dallas, Houston, no i w San Antonio.

Zapraszamy do zamawiania biletów.

Przed koncertem Stana Borysa zaśpiewa też dla nas Ela Polis. Ela Polis mieszka w Boerne. W ubiegłym roku wydała swoją pierwszą płytę pt. “Zwierze”. Została też zaproszona przez Polskie Radio do wzięcia udziału w festiwalu “Gitarą i Piórem”, a wcześniej udzieliła radiowej “Trójce” wywiadu, a ta zagrała jej piosenki na antenie. Ela Polis zaśpiewa wybrane piosenki ze swojej autorskiej płyty “Zwierze”.

Bilety: Bilety można zamówić u p. Leszka Bogush, nr telefonu: 210-497-1197 lub poprzez email: puresteam@msn.com

Miejsce: Polish Club, 2611 Mission Road, San Antonio

Godzina: 6.00 PM

Cena biletu: $40.00 (w cenie również pełna kolacja), dzieci do lat 16-tu mają wstęp za darmo.

Parking: darmowy, na placu Klubu Polskiego.

Plakat: 

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.