» » » Koniec karnawału… ostatnia zabawa w Klubie Polskim

Koniec karnawału… ostatnia zabawa w Klubie Polskim

wpis w: Event, Zabawa | 0
Humory na zabawie dopisywały
Humory na zabawie dopisywały

Sprostowanie: do podpisu w artykule wkradł się błąd! Autorką artykułu jest Ewa Pachulska Prostujemy i serdecznie przepraszamy, Ewa! Autorką zdjęć jest natomiast Ewa Pietrzak.

Karnawał, to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić. Świetną ku temu okazją są Walentynki czy Ostatki. My również w naszym Polskim Klubie w San Antonio spotkaliśmy się na Zabawie Karnawałowo-Walentynkowej, która odbyła się w niedzielę 15 lutego. Frekwencja dopisała, a jeszcze bardziej humory. Dzieci z niecierpliwością czekają na taki dzień. Mogą się razem bawić i śmiać, biegać i tańczyć… Z radością się patrzy, jakie są szczęśliwe! My dorośli również potrzebujemy takich spotkań, śmiechu i wspólnej zabawy.

Panie w doskonałych nastrojach!
Panie w doskonałych nastrojach!

Miło było zobaczyć znajome twarze, a także poznać nowe osoby, które były w klubie pierwszy raz. Spotkania takie dostarczają wielu przyjemnych wrażeń i umacniają relacje. Na stołach królowało polskie jedzenie: pyszne gołąbki i kiełbaski zasmażane z warzywami, do tego pieczywko. No i oczywiście karnawałowe słodkości: pączki, faworki, serniki, ciasta z owocami, mniam… same pyszności! Do tego rzecz jasna kawa i herbata. Jak na Karnawał przystało, “parkiet” był pełen tancerzy. Z początku samych dzieci, ale i dorośli dołączyli do wspólnej zabawy.

Na parkiecie spotkały się trzy pokolenia, bawiły się babcie z wnuczkami i rodzicami. Cudowny widok!  Były korowody, kółeczka i tańce w parach, wszyscy bawili się znakomicie. Był to mile spędzony czas w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół. Organizatorom przesyłamy gorące podziękowania za zorganizowanie tej zabawy! Wszystkim, którzy przybyli i stworzyli taką miłą atmosferę, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do kolejnych spotkań!

Zapraszamy też do śledzenia naszego kalendarza imprez.

DO ZOBACZENIA!

Ewa Pachulska - autorka artykułu
Ewa Pachulska – autorka artykułu

Bawiła się i barwnie opisała: Ewa Pachulska

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.