» » » NOMINACJA MIESIĄCA – Anna Czupryński

NOMINACJA MIESIĄCA – Anna Czupryński

wpis w: Ludzie, Nominacje | 0

Ania Czuprynski 684x1026Nasza akcja nominowania ciekawych osób na łamach “Nowin Teksaskich” rozwija się i z tego powodu bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że czytelnikom przybliży to te postaci, a także da asumpt do myślenia o innych ciekawych ludziach, jacy Was otaczają na teksaskiej ziemi!

Naszą nastepną osobą do programu “Nominacji” jest Ania Czupryński. Ania jest Female Vicepresident w “Polish American Center” w San Antonio, TX.  Nasza wybranka podzieli sie informacjami na temat własnego życia i udzieli nam informacji o naszym klubie. Jesteśmy wdzięczni za jej odwagę i za pracę, którą już wykonała i która ją czeka. Ania ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Liczymy na to, że się nimi z nami podzieli. Oczywiście chcemy z nią współpracować i będziemy jej w tych wysiłkach pomagać. Jest nam niezmiernie miło i sympatycznie że Ania zgodziła się by uczestniczyc w naszej akcji nominacyjnej w naszej gazecie internetowej. Liczymy też na to, że sama wskaże osobę godną do następnych nominacji.

Czekamy na to, co Ania Czupryński nam opowie o sobie, swoich pasjach, być może marzeniach…

PS. Pani Ania świetnie gotuje i nawet wyraziła zgodę, by podzielić się przepisami prosto z jej kuchni. A nie powiem – wypieki i potrawy które miałam okazję spróbować są rzeczywiście przepyszne. Być może w ten sposób powstanie rubryka pt. “Nasze przepisy” ? Co Wy na to ?

Ewa Pietrzak

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.