» » » NOMINACJA MIESIĄCA – Ewa Pietrzak

NOMINACJA MIESIĄCA – Ewa Pietrzak

wpis w: Ludzie, Nominacje | 0
Ewa z partrnerem
Ewa Pietrzak z partnerem

Ewa Pietrzak, to nasza nominowana. Poznaliśmy ją pierwszy raz po niedzielnej mszy po polsku w kościele „Lady of Sorrow” w San Antonio. Przedstawił nam ją Leszek Bogush, kiedy zamienialiśmy jakieś informacje na temat polskiego klubu. Kiedyś powiedziałem Leszkowi, że pracuję nad polskojęzyczną stroną dla Polonii w Teksasie. Nie myślałem, że tą informację zapamiętał, bo był wtedy bardzo zamyślony. No, ale po tygodniu zadzwonił i mówi: „Zdzisław, co robicie o 12.00 w niedzielę? Bo moja dobra znajoma będzie sprzedawała pyszne pączki własnego wyrobu!”.

Ponieważ oboje jesteśmy łasuchami, a moje dzieci i wnuki jeszcze bardziej, to po niedzielnej mszy pojechaliśmy prosto na market poszukać stoiska z pączkami. Znaleźliśmy. A za stoiskiem stała Ewa Pietrzak. Muszę powiedzieć, że pączki były pyszne, takie jakie pamiętam z mojego domu, kiedy robiła je moja Mama. Czasem takie pączki można było kupić u Bliklego w Gliwicach.

Nie to jednak ma być powodem tej nominacji. Zachwyciło mnie podejście Ewy do tego co robi, bo robi wszystko z pasją. O pączkach, ich wypieku i przygotowaniach może mówić odmieniając je przez wszystkie przypadki. Ewa również zaangażowała się w rozwój strony internetowej „Nowiny Teksaskie” i za to jestem jej wdzięczny. Im nas więcej, tym więcej możemy dla Was napisać!

Dwa słowa: co dalej…

Teraz poprosimy Ewę, by napisała co nieco o sobie, a także by ze swej strony podała do nominacji nową osobę i aby to uzasadniła.

Obserwuj Ed Envoy:

Komentarze zostały wyłączone.