» » Nowości na stronie

Nowości na stronie

wpis w: Ogólna | 1

Zrzut NTW tym tygodniu zostały wprowadzone zmiany na stronie “Nowiny Teksaskie”. Wynikają one z potrzeb, jakie zgłaszają czytelnicy (kilku dość aktywnych czytelników pisze maile z propozycjami, za co im serdeczne dzięki!). Poza tym należałoby dodać, że “Nowiny Teksaskie” mają już 7 miesięcy.Przy okazji, to dobre miejsce by wspomnieć, że jeszcze łatwiej niż pisanie e-maili, jest po prostu zamieścić swój komentarz pod artykułem. Zapraszamy do korzystania z tego prostego narzędzia!

ANKIETA

Aby lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy ankietę. W pierwszym dniu prawie nie było reakcji, co nas zmartwiło, ale od wczoraj Czytelnicy zaczęli wykorzystywać to demokratyczne narzędzie. Dziękujemy Wam i prosimy tych, którzy jeszcze nie skorzystali, o aktywność! To zaledwie kilka sekund! Z jednego IP można głosować tylko raz.

KARTKA Z PODRÓŻY

W menu, do pozycji “Miejsca” zostało dodane submenu “Kartka z Podróży”, gdzie zostały zebrane wszystkie artykuły o podróżach. Ta zmiana została dokonana po sugestiach czytelników, którzy nie chcieli szukać tych artykułów w archiwum, ale chcieli je mieć w jednym miejscu. Mam tylko cichą nadzieję, że dalej będą dodawane (a przede wszystkim pisane) artykuły o treści podróżniczej. Zachęcamy wszystkich tych, którzy podróżują – piszcie o swoich wojażach na naszą stronę…

SEKCJA “ANONSE” I REKLAMA

Nie czekając na wyniki ankiety, pracowaliśmy już od dłuższego czasu nad uruchomieniem sekcji ogłoszeń. Sekcja została uruchomiona kilka dni temu pod nazwą “ANONSE”. W tej sekcji możliwe jest dodawanie ogłoszeń bezpłatnych. Możliwe jest też zamieszczenie ogłoszenia płatnego (nazywamy go REKLAMĄ), które będzie widoczne na stronie głównej, w paskach bocznych po lewej i prawej stronie. Regulamin dotyczący ANONSÓW i REKLAMY znajduje się w sekcji “Anonse”.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Jeśli macie jakieś własne oczekiwania lub propozycje, piszcie na adres: southemme@gmail.com. Zdradzimy jeszcze, że pracujemy nad uruchomieniem sekcji kulinarnej (przepisy, restauracje). Poszukujemy do współpracy osobę, która zechciałaby prowadzić właśnie tę sekcję.

Redaktor

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy

Jedna odpowiedz

  1. Evita
    |

    Zmiany jak najbardziej sa mile widziane. Mysle ze wszystko sie rozwinie sprawnie i bedziemy mogli w dowolnym dla nas czasie sie laczyc i rozwijac. Serdecznie dziekuje Redaktorowi za prace nad gazeta. Evita

Komentarze zostały wyłączone.