Home » Ogólna » Nowy dział – Przepisy

Nowy dział – Przepisy

wpis w: Ogólna 0

Przepisy Wigilijne1Jak obiecaliśmy w artykule o Wigilii, tak też spełniamy dziś swą obietnicę. Dodajemy na stronie nowy dział w menu pod nazwą “Przepisy”. Wymagało to od nas zainstalowania nowych narzędzi, tak aby wygląd był profesjonalny, z podziałem na potrzebne składniki i opis sposobu przyrządzania. Chyba nam się to udało…

Ponieważ mieliśmy kilka pytań od czytelników, czy w okresie przedwigilijnym moglibyśmy poszperać i dać na stronie jakieś ciekawe przepisy, tak też opublikowaliśmy pierwsze z nich.

Będziemy jednak starali się publikować przepisy różne, nie tylko z okazji świąt. Znam naszych rodaków w Polsce, którzy chcieliby spróbować przygotować jakieś oryginalne danie teksaskie albo meksykańskie. Będziemy też przypominali dobre, stare, polskie przepisy na pyszne dania.

Na początek 4 dania: trzy wigilijne, a mianowicie kapusta z grochem i grzybami, ziemniaczane placki chrupiące, pstrąg w migdałach. Jest tez jedno danie na Boże Narodzenie, proste acz niezwykle smaczne: kurczak w sosie cytrynowym.

Najbardziej jednak liczymy na inwencję naszych czytelników. Prosimy! Nadsyłajcie Wasze oryginalne przepisy na adres redakcji: southemme@hotmail.com. Z pewnością każdy z Was może pochwalić się jakimś własnym, oryginalnym przepisem!

Obserwuj Editor:
Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.