» » » Panna Maria – Suplement

Panna Maria – Suplement

wpis w: Jedzenie, Miejsca, polska, teksaska | 0
Logo restauracji Panna Maria z Żorach
Logo restauracji Panna Maria z Żorach

Na Górnym Śląsku w Żorach, kilka lat temu powstało miasteczko kowbojskie “Twin Pigs”. Taki park rozrywki, stylizowane budynki, restauracje. To miejsce oferuje sporo rozrywki, np. w ostatni weekend września odbędzie się tam już drugi festiwal country z udziałem znanych polskich wykonawców tej muzyki. Można postrzelać z łuku, zobaczyć “napad na bank” czy przeżyć pojedynek na colty. Dla mnie jednak sporą niespodzianką był fakt, że otwarła się tam restauracja o nazwie “Panna Maria”.

Według tego, co poczytałem w internecie – i według opinii internautów – dania w restauracji nawiązują do tych teksaskich, czy też bardziej ogólnie: amerykańskich. Jak jest naprawdę? Nie wiem, bo tam nie byłem. Zatem prośba do internautów: Jeśli byliście w restauracji “Panna Maria” w miasteczku Twin Pigs w Żorach, napiszcie do nas, zróbcie zdjęcia i wyślijcie. Umieścimy to w osobnym artykule. Możesz też umieścić swoją opinię na naszym Forum, dodając nowy wątek.

website miasteczka Twin Pigs: http://twinpigs.zory.pl/

Dodam jeszcze, że w maju 2014 roku grupa turystów, mieszkańcy Panna Maria i San Antonio, odwiedzili Żory i mieli okazję zobaczyć, jak wygląda polska restauracja nazwana imieniem ich osady.

Gości z Panna Maria z Żorach
Goście z Panna Maria w Żorach (zdj. za www.tuzory.pl)
Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.