Home » Ogólna » Podsumowania, oceny, wnioski

Podsumowania, oceny, wnioski

wpis w: Ogólna 0

OdwiedzinyKoniec roku to dobry czas na podsumowania. I my też chcielbyśmy podsumować to, co działo się na naszej stronie w ubiegłym roku. Przede wszystkim cieszy nas znaczący wzrost ilości odwiedzających stronę “Nowiny Teksaskie“. Rok temu ta ilość za 2014 rok była skromna, w całym 2014 roku naszą stronę odwiedziło 3,014 Czytelników. I wtedy cieszyliśmy się bardzo z tej liczby. W tym roku było to już 14,484 odwiedzin naszych Czytelników! Ciekawie wygląda to na poniższym wykresie, gdzie widać aktywność w poszczególnych miesiącach tego roku. Widać, że najciekawsze były ostatnie miesiące mijającego roku. Rekordowy był Październik, gdzie odwiedziło naszą stronę 2,758 Czytelników.

 

 

Najbardziej poczytnym artykułem – a właściwie artykułami, bo były ich 2 części – był artykuł pt.: “Józef, góral z Tatr“. Ten artykuł przeczytano 2,154 razy! Czytali go przede wszystkim czytelnicy z Teksasu, Nowego Jorku, Chicago i okolic, a także z Polski. Gratulujemy przede wszystkim Panu Józefowi, bo to dzięki jego ciekawie snutej opowieści, artykuł miał aż takie powodzenie!

A jak to wygląda, jeśli chodzi o czytelników wg podziału regionalnego? Oczywiście nawięcej oglądało naszą stronę czytelników z Teksasu, bo wśród ponad 14 tys. aż 8,441 było z Teksasu. Drugie miejsce zajmuje Polska, bo mieliśmy z Polski 1,732 wejścia na stronę. Trzecie miejsce z liczbą 745 odwiedzin zajmuje Nowy Jork i – prawie razem z nim Kalifornia (741). Ilośc tylu odwiedzin z Kaliforni nas mile zaskoczyła.

Wśród miast, które przodują w liczbie odwiedzin naszej strony przoduje – i tu duże(!) zaskoczenie – Houston! Aż 4,529 odwiedzin było z tego miasta. Następne były San Antonio (2,933), Austin (1,307), Dallas (903), Warszawa (650), Katowice (311), Poznań (219).

Sporo wejść rozsianych jest po całym świecie. Odwiedzili nas czytelnicy z Niemiec, Kanady, Australii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Czech (to kraje, gdzie było więcej niż 10 wejść) i nieliczne odwiedziny z bardzo egzotycznych miejsc (Chiny, Tajlandia, Nowa Zelandia, Dominikana, RPA, Egipt, Iran, Chile, Brazylia).

Co w Nowym Roku? Chcemy publikować więcej artykułów o miejscach ciekawych odwiedzenia. W planach jest artykuł z podróży do Big Bend i drugi z podróży do Sedona. Mamy też w planie zamieścić serię artykułów o polskich kościołach w Teksasie. Bedziemy rozwijać dział “Przepisy”, a to z powodu baaardzo dużego powodzenia. Dostałem sporo listów z podziękowaniami za przepisy Wigilijne, zamieszczone akurat na czas. Czekamy też na Wasze, Drodzy Czytelnicy sugestie. Liczymy też na dalszą współpracę i na nowych współpracowników piszących swoje relacje. I w tym miejscu chcę serdecznie podziękować obecnym współpracownikom za ich czas, poświęcenie i pomysły! Dziękuję Evicie, Envojowi, Ani Czupryńskiej, Leszkowi Boguszowi i wszystkim tym, którzy przyłożyli się do współpracy!

 

Obserwuj Editor:
Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.