» » » Śpiewać każdy może… – suplement do Harvest Fest 2016

Śpiewać każdy może… – suplement do Harvest Fest 2016

wpis w: Event, Festyn | 0

Koncert300x300Spieszymy Wam donieść, że na spotkaniu dożynkowym “Harvest Fest 2016” będzie możliwość wspólnego pośpiewania. Obiecały nam akompaniować na gitarach dwie panie: Lucyna i Ela. Jak je znam, to będą nas głośno wspierały i zachęcały do gromadnego śpiewania. Dlatego też zamieszczamy przygotowany na tę okazję (i inne też…) specjalny śpiewnik. Śpiewnik jest w formacie PDF więc będzie go łatwo wydrukować – co zresztą gorąco polecamy. Przynieście ten śpiewnik na 18 września do Klubu Polskiego,

Pewnie się zastanawiacie czy wyjdzie nam to wspólne śpiewanie..? No cóż, wiele zależy od Was! Dodam jednak, że próba generalna już się odbyła! Przed wakacjami z inicjatywy Eli odbyło się spotkanie ze śpiewaniem muzyki biesiadnej i obozowej właśnie u Lucyny. Łezka w oku się zakręciła… Nie pomyślałem, że tu w Teksasie będzie można pośpiewać piosenki harcerskie i turystyczne.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się pomysł wzbogacenia spotkania dożynkowego o wspólny śpiew. W planie mamy kolejne spotkania ze śpiewaniem. Proponuję dla nich nazwę “Śpiewać każdy może…”

A poniżej dwie krótkie piosenki zgrane z filmu, ze spotkania u Lucyny, no i śpiewnik w formacie PDF. Do zobaczenia na “Harvest Fest 2016” !

 

A tutaj filmy:

 

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.