» » » Spotkanie dożynkowe w San Antonio

Spotkanie dożynkowe w San Antonio

wpis w: Event, Festyn, San Antonio | 0

W niedzielę 18 września odbyło się w Klubie Polskim spotkanie dożynkowe. Spotkanie rozpoczęło się modlitwą, po czym ksiądz Marian Piekarczyk pobłogosławił obecnych i dary, jakie były na stole. Jedzenie było nie tylko obfite, ale i naprawdę wyśmienite: brisket, gołąbki, żeberka a do tego sałaty, sałatki, warzywa i bardzo dobre, domowe ciasta.

Dzieci miały dodatkową atrakcję w postaci artystycznego malowania twarzy, które zorganizowali ich nieco starsi koledzy. A przy tym było dużo śmiechu i radości! Część gości zapamiętale grała w footbol stołowy, a część korzystała z okazji spotkania, by po prostu porozmawiać.

Ela i Lucyna przyszły z gitarami i zagrały i zaśpiewały piosenki turystyczne. Niektórzy obecni mieli nawet wydrukowany śpiewnik i też wspólnie zaśpiewali. To chyba dobry początek takich wspólnych biesiad ze śpiewaniem.

Powitaliśmy też z ochotą nowych gości w naszych progach.

Trzeba dodać, że od ostatniej imprezy w Klubie zaszło sporo zmian. Ściany zostały odnowione przez pomalowanie na jasny kolor, główne drzwi wejściowe wymienione na nowe, kuchnia zyskała nową oprawę w postaci szafy barowej z granitowym blatem do wydawania posiłków. No, no… Pochwalić trzeba.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tej corocznej imprezy.

Obserwuj Editor:

Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.