Home » Event » Koncert » Z miłości do Polski

Z miłości do Polski

wpis w: Event, Koncert 0
Michał Korzistka z Polski
Michał Korzistka z Polski

15 lutego odbył się koncert Michała Korzistki ze Śląska zagrany w Austin, TX. Dr. Michał Korzistka przyjechał specjalnie zagrać dla naszej Polonii. Organizatorzy postarali się nie tylko o wspaniała muzykę, by uczcić “Valentine’s weekend” ale również  zadbali o świetną salę koncertową, a po koncercie poczęstunek, dzięki czemu okazało się, że muzyka i dobre jedzenie zbliża nas wszystkich do siebie. Pan Michał otrzymał wielkie owacje i zagrał dwa utwory dodatkowo. Po koncercie otrzymał piękny bukiet czerwonych róż.

Mistrz z autorką artykułu
Mistrz z autorką artykułu

Udało mi się poznać Pana Michała i miałam okazję mu osobiście podziękować za twórczość i wielką pasję do muzyki naszego rodaka Fryderyka Chopina. Impreza była w nastroju kulturalno-towarzyskim.  Pan Michał to uśmiechnięty, serdeczny i przemiły w rozmowie artysta. Podczas koncertu czuło się jego pewność i miłość do muzyki.

Słuchałam z wielką przyjemnością. Widziałam duże zainteresowanie publiczności. Cała sala była skupiona i od czasu do czasu była porywana razem z rytmem muzyki. Coś niesamowitego!

Po koncercie była ustawiona szklana waza, która gromadziła dotacje dla artysty muzyka. Polacy byli hojni i jak wychodziłam, to było widać, że była zapełniona zielonymi banknotami 🙂

Co ważne, była też możliwość kupna płyty CD. Można też było spotkać się z muzykiem, przy poczęstunku z kawą.

 Brawo! Dziękujemy za muzykę i za zorganizowanie koncertu.

Koncertu wysłuchała i reportaż przygotowała:  Ewa Pietrzak

 
Obserwuj Editor:
Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.