Home » Ogólna » Zmiany na naszej stronie

Zmiany na naszej stronie

wpis w: Ogólna 0

New for Website 300x300Nadszedł czas, by odświeżyć naszą stronę. Co zmieniło się na niej..?. Zmienił się nie tylko wygląd strony, ale i jej funkcje. Niektóre tematy i funkcje zostały usunięte ze strony, a inne dodane.

Czego nie będzie w nowej odsłonie strony?

ANONSE. Zawieszamy rubrykę Anonse. Miała bardzo małe powodzenie, liczbę ogłoszeń można policzyć na palcach. Jeśli kiedyś powstanie taka potrzeba, wrócimy do tej funkcji. Na razie jednak zajmuje ona dużo przestrzeni strony i miejsca na serwerze, nieproporcjonalnie do jej użyteczności. Czytelnicy będą mieli możliwość zamieszczenia swojego ogłoszenia po uprzednim kontakcie z redakcją, a treść ogłoszenia będzie zamieszczona w paskach bocznych na stronie.

PRZEPISY. Z powodu bardzo małej liczby odwiedzin rubryki, likwidujemy ją. Prawdopodobnie jej treść – zebrane już przepisy kuchenne – zostanie przeniesiona tymczasowo na inną stronę i podlinkowana do naszej strony głównej. Te dwie funkcje znikną też zatem z Menu.

A co planujemy nowego..?

Strona będzie bardziej skupiała się na bliższym poznawaniu San Antonio, jego okolic, polskich śladów, wyszukiwaniu ciekawych ludzi, którzy mają coś do opowiedzenia. Będziemy zachęcali społeczność Polonijną do aktywności, w czym chcemy aktywnie wspierać Polish American Center i Klub Polski w San Antonio. Będziemy też zabiegali o reportaże z ciekawych podróży po Ameryce, Teksasie i po najbliższych okolicach. Aby sprostać temu zadaniu powstanie kilka nowych funkcji na stronie.

WYDARZENIA, to dodatek do strony, który już znacie… Jednak wzbogaciliśmy go o wiele nowych możliwości! Ten dodatek w prosty i bardzo szybki sposób, pozwoli czytelnikowi znaleźć najciekawsze koncerty, imprezy sportowe i inne wydarzenia w San Antonio. Jeśli rubryka będzie miała powodzenie, wyszukamy dla Was również imprezy w Austin i innych okolicznych miejscach.

MOJE SAN ANTONIO będzie w odcinkach przybliżało miejsca warte odwiedzenia w San Antonio. Dzięki temu powstanie taki mini przewodnik po San Antonio. Będziecie mogli wraz z nami poznawać ciekawe miejsca, dobre restauracje, punkty historyczne i w ten sposób powstanie nasza, subiektywna mapa “Moje San Antonio”.

BIBLIOTEKA, będzie osobną stroną, zlinkowaną ze stroną główną “Nowiny Teksaskie”. Będzie na niej można znaleźć informacje o książkach do wypożyczenia, nowościach, sposobie i miejscu wypożyczeń. Ta część ruszy po wakacjach…

WYGLĄD strony uległ największym zmianom. Strona jest bardziej “teksaska” w swoim wystroju. Zmieniliśmy używany przez kilka lat design. Teraz poszerzyliśmy przestrzeń widoku głównego, łatwiej czyta się artykuły a rozmiary obrazów są większe.

Część z tych zmian wynika z Waszych sugestii, listów i opinii. Czekamy na Wasze oceny nadchodzących zmian, nie tylko zmiany designu, ale przede wszystkim funkcji. Być może macie własne pomysły..? Jak zawsze czekamy na emaile pod adresem: southemme@gmail.com

Obserwuj Editor:
Ostatnie wpisy
Komentarze zostały wyłączone.